راهنمای خرید

با سلام

مرحله اول : ثبت نام از لینک بالای سایت

مرحله دوم : ورود از لینک بالای سایت

مرحله سوم : به پنل کاربری از طریق دکمه بالای سایت مراجعه کنید و سپس در کادر مربوط به شارژ کیف پول مبلغ مورد نظر را وارد کنید و دکمه شارژ را بزنید تا به بانک رفته و بعد از پرداخت به صفحه سایت ما برگشت داده شوید . 

مرحله چهارم : حالا اگر کیف پول شما مبلغ کافی داشته باشد میتوانید اقدام به خرید بلیط نمایید .

مرحله پنجم: حالا به صفحه اصلی سایت باز گردید و از فیلم های در حال اکران ، دکمه خرید بلیط فیلم مورد نظر را بزنید و در صفحه فیلم در سربرگ رزرو بلیط ، روز و ساعت فیلم را انتخاب کنید تا دکمه انتخاب صندلی نمایش داده شود . روی انتخاب صندلی کلیک کنید و صندلی ها را انتخاب کنید و سپس ثبت صندلی ها را بزنید و بعد نمایش فاکتور را بزنید و بعد از آن دکمه پرداخت را بزنید . اگر کیف پول شما مبلغ لازم را داشته باشد ، بلیط برای شما نمایش داده می شود .

راهنمایی : بلیط های خریداری شده ، در قسمت پنل کاربری ، سربرگ بلیط ها موجود می باشد .

راهنمایی : اگر بعد از پرداخت و زدن دکمه تکمیل فرآیند خرید ، به صفحه تایید پرداخت سایت سینما ستاره جنوب برگشتید به این معنا خواهد بود که پرداخت شما تایید شده است ، در غیر این صورت اگر بعد از زدن دکمه تکمیل فرآیند خرید در سایت بانک ، با صفحه سفید مواجه شدید یعنی پرداخت شما ناموفق بوده است و در صورت کسر مبلغ از حساب شما ، تا انتهای همان روز مبلغ به حساب بانکی شما عودت داده خواهد شد .